Depot CZ s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016Neuvedeno
IČO: 05167248Křížkovského 617, Ostrava, 71200

Základní údaje

IČO
05167248
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 6. 2016
Datum zániku
5. 9. 2022
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Křížkovského 617, Ostrava, 71200

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Depot CZ s.r.o.?

Společnost Depot CZ s.r.o. sídlí na adrese Křížkovského 617, Ostrava, 71200.

Jaké má Depot CZ s.r.o. IČO?

IČO společnosti Depot CZ s.r.o. je 05167248.

Kdy vznikla Depot CZ s.r.o.?

Společnost Depot CZ s.r.o. vznikla 15. 6. 2016.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 5. 2026