Profil společnosti

ARMANDI THERAPY CLINIC s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20161–5 zaměstnanců
IČO: 05162416DS: ufuw47wSp. zn.: C 259240Antala Staška 1670, Praha, 14000

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

−1,208 mil. Kč

160.5 %

Vlastní kapitál 2023

−15,06 mil. Kč

164.1 %

Cizí zdroje 2023

13,85 mil. Kč

79.9 %

Míra vlastního kapitálu 2023

1 246,6 %

536.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Oběžná aktiva2,012 mil. Kč−1,208 mil. Kč
Celková aktiva1,998 mil. Kč−1,208 mil. Kč
Vlastní kapitál−5,703 mil. Kč−15,06 mil. Kč
Cizí zdroje7,701 mil. Kč13,85 mil. Kč
Dlouhodobé závazky−265 tis. Kč
Krátkodobé závazky7,966 mil. Kč13,85 mil. Kč
Pasiva celkem1,998 mil. Kč−1,208 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

3,998 mil. Kč

67.0 %

Čistý zisk 2023

−9,357 mil. Kč

85.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby12,12 mil. Kč3,998 mil. Kč
Provozní výnosy12,66 mil. Kč4,871 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,889 mil. Kč2,315 mil. Kč
Osobní náklady8,41 mil. Kč7,497 mil. Kč
Provozní zisk−5,031 mil. Kč−9,355 mil. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním−5,036 mil. Kč−9,357 mil. Kč
Čistý zisk−5,036 mil. Kč−9,357 mil. Kč
EBITDA−5,031 mil. Kč−9,355 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:05:05.127Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 7. 2026