Profil společnosti

Stavitelství SKAMEZA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20161–5 zaměstnancůVýstavba silnic a dálnic
IČO: 05109761DIČ: CZ05109761plátce DPHDS: 8dnv8y8Sp. zn.: C 434058, Žitenice, 41201

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,595 mil. Kč

61.4 %

Vlastní kapitál 2024

2,399 mil. Kč

106.3 %

Cizí zdroje 2024

196 tis. Kč

56.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

92,5 %

27.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,237 mil. Kč1,979 mil. Kč
Oběžná aktiva371 tis. Kč616 tis. Kč
Celková aktiva1,608 mil. Kč2,595 mil. Kč
Vlastní kapitál1,163 mil. Kč2,399 mil. Kč
Cizí zdroje445 tis. Kč196 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky445 tis. Kč196 tis. Kč
Pasiva celkem1,608 mil. Kč2,595 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

18,38 mil. Kč

30.5 %

Čistý zisk 2024

1,236 mil. Kč

371.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby14,08 mil. Kč18,38 mil. Kč
Provozní výnosy14,08 mil. Kč18,38 mil. Kč
Náklady na prodané zboží13,58 mil. Kč
Osobní náklady456 tis. Kč669 tis. Kč
Odpisy495 tis. Kč755 tis. Kč
Provozní zisk−455 tis. Kč1,236 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−455 tis. Kč1,236 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−455 tis. Kč1,236 mil. Kč
EBITDA40 tis. Kč1,991 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:13:08.401Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:00:57.608Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 7. 2026