Profil společnosti

SASANT s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016NeuvedenoDestilace, rektifikace a míchání lihovin
IČO: 05079195DS: xvwvkqdSp. zn.: C 24917Jiráskova 92, Vodňany, 38901

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

4,734 mil. Kč

▲ 66.9 %

Vlastní kapitál 2022

1,929 mil. Kč

▲ 205.2 %

Cizí zdroje 2022

2,805 mil. Kč

▲ 27.3 %

Míra vlastního kapitálu 2022

40,8 %

▲ 82.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,827 mil. Kč4,731 mil. Kč
Celková aktiva2,836 mil. Kč4,734 mil. Kč
Vlastní kapitál632 tis. Kč1,929 mil. Kč
Cizí zdroje2,204 mil. Kč2,805 mil. Kč
Krátkodobé závazky2,204 mil. Kč–
Pasiva celkem2,836 mil. Kč4,734 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

29,53 mil. Kč

▲ 37.2 %

Čistý zisk 2022

1,431 mil. Kč

▲ 236.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby21,52 mil. Kč29,53 mil. Kč
Provozní výnosy21,52 mil. Kč29,53 mil. Kč
Náklady na prodané zboží20,53 mil. Kč27,2 mil. Kč
Osobní náklady316 tis. Kč482 tis. Kč
Odpisy129 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk535 tis. Kč1,786 mil. Kč
Finanční výsledek−10 tis. Kč−5 tis. Kč
Zisk před zdaněním525 tis. Kč1,781 mil. Kč
Daň z příjmů100 tis. Kč350 tis. Kč
Čistý zisk425 tis. Kč1,431 mil. Kč
EBITDA664 tis. Kč1,786 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:11:32.987Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 6. 2026