Profil společnosti

Stavby Komeda s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201610–19 zaměstnanců
IČO: 05071500DIČ: CZ05071500plátce DPHDS: 5uavicpSp. zn.: C 25787025, Chržín, 27324

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

10,59 mil. Kč

27.1 %

Vlastní kapitál 2024

−802 tis. Kč

159.9 %

Cizí zdroje 2024

11,39 mil. Kč

62.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-7,6 %

147.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva2,046 mil. Kč4,786 mil. Kč
Oběžná aktiva6,285 mil. Kč5,8 mil. Kč
Celková aktiva8,331 mil. Kč10,59 mil. Kč
Vlastní kapitál1,338 mil. Kč−802 tis. Kč
Cizí zdroje6,993 mil. Kč11,39 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky6,993 mil. Kč11,39 mil. Kč
Pasiva celkem8,331 mil. Kč10,59 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

28,43 mil. Kč

8.0 %

Čistý zisk 2024

−2,089 mil. Kč

277.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby30,89 mil. Kč28,43 mil. Kč
Provozní výnosy30,89 mil. Kč28,93 mil. Kč
Náklady na prodané zboží26,19 mil. Kč25,04 mil. Kč
Osobní náklady2,509 mil. Kč3,978 mil. Kč
Odpisy812 tis. Kč1,59 mil. Kč
Provozní zisk1,258 mil. Kč−1,697 mil. Kč
Finanční výsledek−79 tis. Kč−392 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,179 mil. Kč−2,089 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk1,179 mil. Kč−2,089 mil. Kč
EBITDA2,07 mil. Kč−107 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:01:21.917Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:00:38.486Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026