Profil společnosti

Lufr Gastro s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201610–19 zaměstnanců
IČO: 04998839DIČ: CZ04998839plátce DPHDS: sg2txgiSp. zn.: C 24821Mlýnská 172, České Budějovice, 37001

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

590 tis. Kč

▲ 82.1 %

Vlastní kapitál 2024

−4,195 mil. Kč

▼ 5.9 %

Cizí zdroje 2024

4,785 mil. Kč

▲ 11.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-711 %

▲ 41.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva324 tis. Kč590 tis. Kč
Celková aktiva324 tis. Kč590 tis. Kč
Vlastní kapitál−3,96 mil. Kč−4,195 mil. Kč
Cizí zdroje4,284 mil. Kč4,785 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–981 tis. Kč
Krátkodobé závazky4,284 mil. Kč3,804 mil. Kč
Pasiva celkem324 tis. Kč590 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

5,506 mil. Kč

▼ 14.8 %

Čistý zisk 2024

−236 tis. Kč

▲ 78.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,459 mil. Kč5,506 mil. Kč
Provozní výnosy6,615 mil. Kč5,55 mil. Kč
Náklady na prodané zboží6,57 mil. Kč4,719 mil. Kč
Osobní náklady957 tis. Kč937 tis. Kč
Odpisy145 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk−1,075 mil. Kč−106 tis. Kč
Finanční výsledek−26 tis. Kč−123 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,101 mil. Kč−229 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč7 tis. Kč
Čistý zisk−1,101 mil. Kč−236 tis. Kč
EBITDA−930 tis. Kč−106 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:09:31.066Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-17T02:02:02.500Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 8. 2026