Teren Operations Czech s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016
IČO: 04962893V celnici 1031, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
04962893
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
5. 4. 2016
Datum zániku
14. 2. 2022

Sídlo

V celnici 1031, Praha, 11000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Teren Operations Czech s.r.o.?

Společnost Teren Operations Czech s.r.o. sídlí na adrese V celnici 1031, Praha, 11000.

Jaké má Teren Operations Czech s.r.o. IČO?

IČO společnosti Teren Operations Czech s.r.o. je 04962893.

Kdy vznikla Teren Operations Czech s.r.o.?

Společnost Teren Operations Czech s.r.o. vznikla 5. 4. 2016.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 4. 2026