Profil společnosti
H-BRO s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20161–5 zaměstnancůVelkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
IČO: 04911148DS: ycrra5cSp. zn.: C 65582Puchmajerova 1799, Ostrava, 70200
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2020
Rozvaha
Aktiva 2020
709 tis. Kč
▲ 8.7 %
Vlastní kapitál 2020
372 tis. Kč
▼ 14.1 %
Cizí zdroje 2020
337 tis. Kč
▲ 53.9 %
Míra vlastního kapitálu 2020
52,5 %
▼ 21.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2020
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2019 | 2020 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 291 tis. Kč | 291 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 362 tis. Kč | 418 tis. Kč |
| Celková aktiva | 652 tis. Kč | 709 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | 433 tis. Kč | 372 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 219 tis. Kč | 337 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 219 tis. Kč | 336 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 652 tis. Kč | 709 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2020
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2020
594 tis. Kč
▼ 49.1 %
Čistý zisk 2020
−371 tis. Kč
▼ 19.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2019 | 2020 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,167 mil. Kč | 594 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 1,167 mil. Kč | 755 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 361 tis. Kč | 604 tis. Kč |
| Osobní náklady | 484 tis. Kč | 511 tis. Kč |
| Provozní zisk | −307 tis. Kč | −368 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −3 tis. Kč | −3 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −311 tis. Kč | −371 tis. Kč |
| Čistý zisk | −311 tis. Kč | −371 tis. Kč |
| EBITDA | −307 tis. Kč | −368 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:19:39.088Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 8. 2026