FBC ANDA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2016NeuvedenoZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04833198DS: b38nusdSp. zn.: C 254426Komenského 405, Hostivice, 25301

Základní údaje

IČO
04833198
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
22. 2. 2016
Základní kapitál
2 000 Kč
Spisová značka
C 254426, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
b38nusd
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Komenského 405, Hostivice, 25301

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 24. 5. 2026Změna podílu společníkapodíl 1 % → 50 %
  • 24. 5. 2026Změna podílu společníkapodíl 1 % → 50 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 1 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 1 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Dokumenty

  • účetní závěrka [2025] rozvaha · 20252. 4. 2026
  • účetní závěrka [2025] VZZ · 20252. 4. 2026
  • účetní závěrka [2024] VZZ · 202429. 4. 2025
Sbírka listin (18)

Časté otázky

Kde sídlí FBC ANDA s.r.o.?

Společnost FBC ANDA s.r.o. sídlí na adrese Komenského 405, Hostivice, 25301.

Jaké má FBC ANDA s.r.o. IČO?

IČO společnosti FBC ANDA s.r.o. je 04833198.

Kdy vznikla FBC ANDA s.r.o.?

Společnost FBC ANDA s.r.o. vznikla 22. 2. 2016.

Firmy na stejné adrese

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:07:39.418Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 5. 2026