Profil společnosti

Du vin s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201610–19 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04830920DIČ: CZ04830920plátce DPHDS: jzdn5trSp. zn.: C 254372Francouzská 246, Praha, 10100

Základní údaje

IČO
04830920
DIČ
CZ04830920
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
24. 2. 2016
Základní kapitál
2 000 Kč
Spisová značka
C 254372, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost ve všech věcech samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
jzdn5tr
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Francouzská 246, Praha, 10100

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LUCIE HORÁČKOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 50 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

1,493 mil. Kč

▼ 45.4 %

Vlastní kapitál

−1,397 mil. Kč

▼ 72.0 %

Cizí zdroje

2,89 mil. Kč

▼ 18.5 %

Míra vlastního kapitálu

-93,6 %

▼ 215.0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

7,147 mil. Kč

▲ 25.7 %

Čistý zisk

400 tis. Kč

▲ 299.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • hostinská činnost
  • prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Klasifikace NACE

Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení47250 — Maloobchod s nápoji5611046900 — Nespecializovaný velkoobchod

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ04830920
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
227705769/0600
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Du vin s.r.o.?

Společnost Du vin s.r.o. sídlí na adrese Francouzská 246, Praha, 10100.

Jaké má Du vin s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Du vin s.r.o. je 04830920, DIČ je CZ04830920.

Kdy vznikla Du vin s.r.o.?

Společnost Du vin s.r.o. vznikla 24. 2. 2016.

Je Du vin s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Du vin s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ04830920).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T02:07:56.473Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-27T10:09:41.904Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 8. 2026