Profil společnosti

Slowfeeding Industries s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20161–5 zaměstnanců
IČO: 04778251DIČ: CZ04778251plátce DPHDS: xm8kxspSp. zn.: C 253480Rybná 716, Praha, 11000

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,036 mil. Kč

▼ 37.2 %

Vlastní kapitál 2024

−288 tis. Kč

▼ 81.1 %

Cizí zdroje 2024

1,324 mil. Kč

▼ 26.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-27,8 %

▼ 188.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva1,647 mil. Kč1,032 mil. Kč
Celková aktiva1,649 mil. Kč1,036 mil. Kč
Vlastní kapitál−159 tis. Kč−288 tis. Kč
Cizí zdroje1,808 mil. Kč1,324 mil. Kč
Pasiva celkem1,649 mil. Kč1,036 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,385 mil. Kč

▼ 8.1 %

Čistý zisk 2024

−129 tis. Kč

▼ 145.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,596 mil. Kč2,385 mil. Kč
Provozní výnosy2,596 mil. Kč2,395 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,292 mil. Kč2,242 mil. Kč
Osobní náklady29 tis. Kč34 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk273 tis. Kč−20 tis. Kč
Finanční výsledek9 tis. Kč−107 tis. Kč
Zisk před zdaněním282 tis. Kč−127 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč2 tis. Kč
Čistý zisk282 tis. Kč−129 tis. Kč
EBITDA273 tis. Kč−20 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T02:14:18.302Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-17T06:09:01.054Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 7. 2026