Profil společnosti
SMARTFORCE s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20161–5 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04701488DS: a7fgkx9Sp. zn.: C 252317Chmelařská 900, Praha, 15800
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2020
Rozvaha
Aktiva 2020
6,214 mil. Kč
▲ 111.6 %
Vlastní kapitál 2020
−9,293 mil. Kč
▲ 5.0 %
Cizí zdroje 2020
15,51 mil. Kč
▲ 21.9 %
Míra vlastního kapitálu 2020
-149,6 %
▲ 55.1 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2020
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2019 | 2020 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 2,937 mil. Kč | 6,214 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,937 mil. Kč | 6,214 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −9,78 mil. Kč | −9,293 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 12,72 mil. Kč | 15,51 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 12,72 mil. Kč | 15,51 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,937 mil. Kč | 6,214 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2020
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2020
2,611 mil. Kč
▼ 53.2 %
Čistý zisk 2020
486 tis. Kč
▲ 160.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2019 | 2020 |
|---|---|---|
| Tržby | 5,582 mil. Kč | 2,611 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 5,582 mil. Kč | 2,611 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 6,403 mil. Kč | 2,379 mil. Kč |
| Provozní zisk | −821 tis. Kč | 232 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 21 tis. Kč | 254 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −800 tis. Kč | 486 tis. Kč |
| Čistý zisk | −800 tis. Kč | 486 tis. Kč |
| EBITDA | −821 tis. Kč | 232 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:59:41.169Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 21. 8. 2026