Profil společnosti

Tesarczyk Pavel s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20166–9 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04692861DS: 84dgc3jSp. zn.: C 64797Záhumenková 1173, Havířov, 73601

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,596 mil. Kč

▲ 12.6 %

Vlastní kapitál 2024

1,068 mil. Kč

▲ 27.4 %

Cizí zdroje 2024

506 tis. Kč

▼ 6.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

66,9 %

▲ 13.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1 mil. Kč1 mil. Kč
Oběžná aktiva418 tis. Kč596 tis. Kč
Celková aktiva1,418 mil. Kč1,596 mil. Kč
Vlastní kapitál838 tis. Kč1,068 mil. Kč
Cizí zdroje542 tis. Kč506 tis. Kč
Krátkodobé závazky542 tis. Kč506 tis. Kč
Pasiva celkem1,418 mil. Kč1,596 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,62 mil. Kč

▼ 2.7 %

Čistý zisk 2024

230 tis. Kč

▼ 37.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,722 mil. Kč3,62 mil. Kč
Provozní výnosy3,722 mil. Kč3,621 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,528 mil. Kč1,545 mil. Kč
Osobní náklady1,681 mil. Kč1,729 mil. Kč
Provozní zisk479 tis. Kč312 tis. Kč
Finanční výsledek2 tis. Kč2 tis. Kč
Zisk před zdaněním481 tis. Kč314 tis. Kč
Daň z příjmů112 tis. Kč84 tis. Kč
Čistý zisk369 tis. Kč230 tis. Kč
EBITDA479 tis. Kč312 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-08T02:18:01.418Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 8. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 8. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 8. 11. 2026Společníci: synchronizováno 8. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 7. 2026