Profil společnosti
Modulo Estate s. r. o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 04517393
- DIČ
- CZ04517393
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 27. 10. 2015
- Základní kapitál
- 102 000 Kč
- Spisová značka
- C 24203, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý jednatel samostatně, s výjimkou právního jednání s předmětem plnění 1.000.000,- Kč (slovy: jeden milion korun českých) a vyšším, kdy společnost zastupují všichni tři jednatelé společně.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- zvxazeq
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Kubatova 1240, České Budějovice, 37004
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Ing. KAREL VEVERKA, Ing. TOMÁŠ BAUMRUK
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
8,241 mil. Kč
Vlastní kapitál
8,241 mil. Kč
Cizí zdroje
0 Kč
Míra vlastního kapitálu
100 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2024
Tržby
0 Kč
Čistý zisk
−430 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Klasifikace NACE
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ04517393
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 453
- Zveřejněné účty
- 2021160512/8040
Časté otázky
Kde sídlí Modulo Estate s. r. o.?
Společnost Modulo Estate s. r. o. sídlí na adrese Kubatova 1240, České Budějovice, 37004.
Jaké má Modulo Estate s. r. o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Modulo Estate s. r. o. je 04517393, DIČ je CZ04517393.
Kdy vznikla Modulo Estate s. r. o.?
Společnost Modulo Estate s. r. o. vznikla 27. 10. 2015.
Je Modulo Estate s. r. o. plátcem DPH?
Ano, společnost Modulo Estate s. r. o. je plátcem DPH (DIČ CZ04517393).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:19:56.310Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-19T10:05:21.004Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 8. 2026