Profil společnosti

FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci

Aktivní
Akciová společnostZal. 20151–5 zaměstnancůOstatní profesní, vědecké a technické činnosti
IČO: 04491726DIČ: CZ04491726plátce DPHDS: za9ayieSp. zn.: B 21024Růžová 972, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
04491726
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
23. 10. 2015
Základní kapitál
2 000 000 Kč
Spisová značka
B 21024, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za společnost jedná ve všech věcech představenstvo.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
za9ayie
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Růžová 972, Praha, 11000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

IVAN BOIKO, TARAS ZOZULIA

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Klasifikace NACE

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ04491726
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci?

Společnost FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci sídlí na adrese Růžová 972, Praha, 11000.

Jaké má FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci IČO a DIČ?

IČO společnosti FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci je 04491726, DIČ je CZ04491726.

Kdy vznikla FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci?

Společnost FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci vznikla 23. 10. 2015.

Je FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci plátcem DPH?

Ano, společnost FRIGO - Moravia, a.s. v likvidaci je plátcem DPH (DIČ CZ04491726).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:08:27.090Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T06:04:52.475Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 4. 2026