Profil společnosti

Alergologie Balcárek s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20151–5 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04419324DS: 5n49btsSp. zn.: C 63561Anenská 455, Bohumín, 73552

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

5,862 mil. Kč

23.4 %

Vlastní kapitál 2024

5,34 mil. Kč

23.9 %

Cizí zdroje 2024

522 tis. Kč

18.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

91,1 %

0.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva4,703 mil. Kč5,862 mil. Kč
Celková aktiva4,752 mil. Kč5,862 mil. Kč
Vlastní kapitál4,31 mil. Kč5,34 mil. Kč
Cizí zdroje442 tis. Kč522 tis. Kč
Krátkodobé závazky442 tis. Kč
Pasiva celkem4,752 mil. Kč5,862 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

9,009 mil. Kč

12.2 %

Čistý zisk 2024

5,257 mil. Kč

24.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222024
Tržby8,029 mil. Kč9,009 mil. Kč
Provozní výnosy8,029 mil. Kč9,45 mil. Kč
Náklady na prodané zboží806 tis. Kč
Osobní náklady1,905 mil. Kč1,965 mil. Kč
Odpisy115 tis. Kč
Provozní zisk5,236 mil. Kč6,674 mil. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním5,234 mil. Kč6,672 mil. Kč
Daň z příjmů995 tis. Kč1,415 mil. Kč
Čistý zisk4,239 mil. Kč5,257 mil. Kč
EBITDA5,351 mil. Kč6,674 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:19:55.434Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026