Profil společnosti

Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl

Aktivní
Společenství vlastníků jednotekZal. 20151–5 zaměstnanců
IČO: 04377249DS: p29r6mvSp. zn.: S 6508Na Lánech 107, Litomyšl, 57001

Základní údaje

IČO
04377249
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Datum vzniku
11. 9. 2015
Spisová značka
S 6508, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Výbor zastupuje společenství ve všech záležitostech. Navenek zastupuje společenství předseda výboru a v jeho nepřítomnosti jiný člen výboru. Písemná právní jednání za společenství podepisuje předseda (popř. místopředseda) společně s dalším členem výboru. Podepisuje-li předseda s místopředsedou, je podpis místopředsedy považován za podpis dalšího člena výboru. Kdo za společenství podepisuje, připojí k názvu společenství svůj podpis a údaj o své funkci.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
p29r6mv
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Na Lánech 107, Litomyšl, 57001

Lidé a vlastníci

Jednatelé

Mgr. IVA KABRHEL, MIROSLAV BRŮNA, HANA LUSTYKOVÁ

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

931 tis. Kč

▲ 20.1 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

50 tis. Kč

▲ 12.1 %

Čistý zisk

0 Kč

Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl?

Společnost Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl sídlí na adrese Na Lánech 107, Litomyšl, 57001.

Jaké má Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl IČO?

IČO společnosti Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl je 04377249.

Kdy vznikla Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl?

Společnost Společenství vlastníků Na Lánech 106, 107, 570 01 Litomyšl vznikla 11. 9. 2015.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:06:07.288Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 8. 2026