DYNAMIC TRADE INVEST a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 20151–5 zaměstnancůVelkoobchod, kromě motorových vozidel
IČO: 04318129DIČ: CZ04318129plátce DPHDS: spq7tdySp. zn.: B 7364Řadová 882, Podivín, 69145

Základní údaje

IČO
04318129
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
14. 8. 2015
Základní kapitál
2 000 000 Kč
Spisová značka
B 7364, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná předseda správní rady samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
spq7tdy
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Řadová 882, Podivín, 69145

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled (2024)

Tržby

37,9 mil. Kč

Čistý zisk

1,7 mil. Kč

Aktiva

17,5 mil. Kč

Vlastní kapitál

9,6 mil. Kč

Kompletní finance

Poslední změny

  • 15. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 20. 4. 2021Změna způsobu jednánínově „Za společnost jedná předseda správní rady samostatně.“
  • 12. 7. 2016Změna základního kapitálunově „2000000“
  • 14. 8. 2015Změna spisové značkynově „B 7364“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ04318129
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 461
Zveřejněné účty
115-902130277/0100
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • notářský zápis [NZ 333/2015]14. 8. 2015
  • notářský zápis [NZ 333/2015]12. 7. 2016
  • notářský zápis [NZ 178/2021]20. 4. 2021
Sbírka listin (14)

Časté otázky

Kde sídlí DYNAMIC TRADE INVEST a.s.?

Společnost DYNAMIC TRADE INVEST a.s. sídlí na adrese Řadová 882, Podivín, 69145.

Jaké má DYNAMIC TRADE INVEST a.s. IČO a DIČ?

IČO společnosti DYNAMIC TRADE INVEST a.s. je 04318129, DIČ je CZ04318129.

Kdy vznikla DYNAMIC TRADE INVEST a.s.?

Společnost DYNAMIC TRADE INVEST a.s. vznikla 14. 8. 2015.

Je DYNAMIC TRADE INVEST a.s. plátcem DPH?

Ano, společnost DYNAMIC TRADE INVEST a.s. je plátcem DPH (DIČ CZ04318129).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:38:52.851Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026