Profil společnosti

TRV GASTRO s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201510–19 zaměstnanců
IČO: 04290283DIČ: CZ04290283plátce DPHDS: t4v7ef8Sp. zn.: C 245203Břehová 208, Praha, 11000

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

14,01 mil. Kč

▲ 116.2 %

Vlastní kapitál 2022

9,267 mil. Kč

▲ 102.5 %

Cizí zdroje 2022

3,275 mil. Kč

▲ 71.9 %

Míra vlastního kapitálu 2022

66,1 %

▼ 6.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva6,481 mil. Kč14,01 mil. Kč
Celková aktiva6,481 mil. Kč14,01 mil. Kč
Vlastní kapitál4,576 mil. Kč9,267 mil. Kč
Cizí zdroje1,905 mil. Kč3,275 mil. Kč
Dlouhodobé závazky236 tis. Kč236 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,669 mil. Kč4,507 mil. Kč
Pasiva celkem6,481 mil. Kč14,01 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

28,38 mil. Kč

▲ 94.6 %

Čistý zisk 2022

4,691 mil. Kč

▲ 77.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby14,59 mil. Kč28,38 mil. Kč
Provozní výnosy15,89 mil. Kč28,39 mil. Kč
Náklady na prodané zboží11,04 mil. Kč20,09 mil. Kč
Osobní náklady1,973 mil. Kč2,423 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk2,659 mil. Kč5,837 mil. Kč
Finanční výsledek−18 tis. Kč−33 tis. Kč
Zisk před zdaněním2,641 mil. Kč5,804 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč1,113 mil. Kč
Čistý zisk2,641 mil. Kč4,691 mil. Kč
EBITDA2,659 mil. Kč5,837 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-08T02:05:56.441Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:04:25.745Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 8. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 8. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 8. 11. 2026Společníci: synchronizováno 8. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 8. 2026