Profil společnosti

CARIBALT HOLDING s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20151–5 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04224671DIČ: CZ04224671plátce DPHDS: 5px6eq7Sp. zn.: C 244316Podbělohorská 3386, Praha, 15000

Základní údaje

IČO
04224671
DIČ
CZ04224671
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
7. 7. 2015
Základní kapitál
100 Kč
Spisová značka
C 244316, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
5px6eq7
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Podbělohorská 3386, Praha, 15000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ANDRIY RAKHMANKIN

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

40,13 mil. Kč

42.4 %

Vlastní kapitál

11,37 mil. Kč

1.9 %

Cizí zdroje

28,77 mil. Kč

68.9 %

Míra vlastního kapitálu

28,3 %

28.4 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

9,092 mil. Kč

29.1 %

Čistý zisk

42 tis. Kč

99.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Klasifikace NACE

Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení46900 — Nespecializovaný velkoobchod47 — Maloobchod, kromě motorových vozidel

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ04224671
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
3166713012/3030
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí CARIBALT HOLDING s.r.o.?

Společnost CARIBALT HOLDING s.r.o. sídlí na adrese Podbělohorská 3386, Praha, 15000.

Jaké má CARIBALT HOLDING s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti CARIBALT HOLDING s.r.o. je 04224671, DIČ je CZ04224671.

Kdy vznikla CARIBALT HOLDING s.r.o.?

Společnost CARIBALT HOLDING s.r.o. vznikla 7. 7. 2015.

Je CARIBALT HOLDING s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost CARIBALT HOLDING s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ04224671).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:06.898Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-20T18:02:02.740Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 6. 2026