Profil společnosti
JTH Čertovka Parking s. r. o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2015NeuvedenoZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 04211456DS: wje57sbSp. zn.: C 35940Krupská 33, Teplice, 41501
Základní údaje
- IČO
- 04211456
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 30. 6. 2015
- Základní kapitál
- 10 000 Kč
- Spisová značka
- C 35940, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- wje57sb
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Krupská 33, Teplice, 41501
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
JAROSLAV TŘEŠŇÁK
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
4,36 mil. Kč
▲ 18.3 %
Vlastní kapitál
4,311 mil. Kč
▲ 20.3 %
Cizí zdroje
49 tis. Kč
▼ 52.0 %
Míra vlastního kapitálu
98,9 %
▲ 1.7 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
912 tis. Kč
▲ 2.4 %
Čistý zisk
726 tis. Kč
▲ 0.8 %
Předmět podnikání a činnosti
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 a 3 živnostenského zákona
Klasifikace NACE
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení731 — Reklamní činnosti5510068310 — Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur68320 — Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
Časté otázky
Kde sídlí JTH Čertovka Parking s. r. o.?
Společnost JTH Čertovka Parking s. r. o. sídlí na adrese Krupská 33, Teplice, 41501.
Jaké má JTH Čertovka Parking s. r. o. IČO?
IČO společnosti JTH Čertovka Parking s. r. o. je 04211456.
Kdy vznikla JTH Čertovka Parking s. r. o.?
Společnost JTH Čertovka Parking s. r. o. vznikla 30. 6. 2015.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:01:31.935Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 8. 2026