Profil společnosti

STEMAK OKNA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20151–5 zaměstnancůPodpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
IČO: 04171101DIČ: CZ04171101plátce DPHDS: n5m5m37Sp. zn.: C 88548Pražská 1539, Znojmo, 66902

Nejnovější údaje za rok 2019

Rozvaha

Aktiva 2019

426 tis. Kč

▼ 22.0 %

Vlastní kapitál 2019

−853 tis. Kč

▼ 163.3 %

Cizí zdroje 2019

1,258 mil. Kč

▲ 48.2 %

Míra vlastního kapitálu 2019

-200,2 %

▼ 237.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2019

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20182019
Oběžná aktiva534 tis. Kč417 tis. Kč
Celková aktiva546 tis. Kč426 tis. Kč
Vlastní kapitál−324 tis. Kč−853 tis. Kč
Cizí zdroje849 tis. Kč1,258 mil. Kč
Krátkodobé závazky849 tis. Kč1,258 mil. Kč
Pasiva celkem546 tis. Kč426 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2019

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2019

3,211 mil. Kč

▼ 4.9 %

Čistý zisk 2019

−529 tis. Kč

▼ 82.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20182019
Tržby3,378 mil. Kč3,211 mil. Kč
Provozní výnosy3,424 mil. Kč3,214 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,493 mil. Kč2,764 mil. Kč
Osobní náklady856 tis. Kč870 tis. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk−253 tis. Kč−466 tis. Kč
Finanční výsledek−37 tis. Kč−63 tis. Kč
Zisk před zdaněním−290 tis. Kč−529 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−290 tis. Kč−529 tis. Kč
EBITDA−253 tis. Kč−466 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:02:43.555Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T18:01:18.565Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 8. 2026