Profil společnosti

Nadace Jakuba Voráčka

Aktivní
NadaceZal. 20151–5 zaměstnancůČinnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
IČO: 04107276DS: afieaw7Sp. zn.: N 1243Karlovarská třída 581, Kamenné Žehrovice, 27301

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

6,187 mil. Kč

▲ 72.7 %

Vlastní kapitál 2024

5,596 mil. Kč

▲ 97.7 %

Cizí zdroje 2024

403 tis. Kč

▼ 46.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

90,5 %

▲ 14.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,226 mil. Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,356 mil. Kč6,187 mil. Kč
Celková aktiva3,582 mil. Kč6,187 mil. Kč
Vlastní kapitál2,831 mil. Kč5,596 mil. Kč
Cizí zdroje751 tis. Kč403 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky751 tis. Kč591 tis. Kč
Pasiva celkem3,582 mil. Kč6,187 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

144 tis. Kč

▼ 95.6 %

Čistý zisk 2024

5,091 mil. Kč

▲ 666.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,24 mil. Kč144 tis. Kč
Provozní výnosy3,24 mil. Kč9,597 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,877 mil. Kč4,506 mil. Kč
Osobní náklady43 tis. Kč15 tis. Kč
Odpisy21 tis. Kč14 tis. Kč
Provozní zisk−898 tis. Kč5,091 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−898 tis. Kč5,091 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−898 tis. Kč5,091 mil. Kč
EBITDA−877 tis. Kč5,105 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-08T02:00:45.208Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 8. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 8. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 8. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 9. 2026