Profil společnosti
Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97
AktivníZal. 2015NeuvedenoČinnosti odborových svazů
IČO: 04051831DS: 52drptdPurkyňova 2832, Brno, 61200
Základní údaje
- IČO
- 04051831
- Datum vzniku
- 29. 4. 2015
- Datová schránka
- 52drptd
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Purkyňova 2832, Brno, 61200
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPředmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Činnosti odborových svazů
Časté otázky
Kde sídlí Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97?
Společnost Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97 sídlí na adrese Purkyňova 2832, Brno, 61200.
Jaké má Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97 IČO?
IČO společnosti Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97 je 04051831.
Kdy vznikla Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97?
Společnost Základní organizace SPŠEIT Brno, Purkyňova 97 vznikla 29. 4. 2015.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 5. 2026