Profil společnosti

tüsk concept to production s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2015NeuvedenoOstatní profesní, vědecké a technické činnosti
IČO: 03880141DIČ: CZ03880141plátce DPHDS: p7cyqndSp. zn.: C 239492Sokolovská 428, Praha, 18600

Základní údaje

IČO
03880141
DIČ
CZ03880141
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
11. 3. 2015
Základní kapitál
2 Kč
Spisová značka
C 239492, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Za společnost jedná každý jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
p7cyqnd
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Sokolovská 428, Praha, 18600

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PETR RAJTER, IVANA ALBERTOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

421 tis. Kč

▲ 35.4 %

Vlastní kapitál

−3 tis. Kč

▲ 97.4 %

Cizí zdroje

424 tis. Kč

▼ 0.2 %

Míra vlastního kapitálu

-0,7 %

▲ 98.1 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

752 tis. Kč

▲ 1.1 %

Čistý zisk

111 tis. Kč

▲ 344.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Klasifikace NACE

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ03880141
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
2300765098/2010
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí tüsk concept to production s.r.o.?

Společnost tüsk concept to production s.r.o. sídlí na adrese Sokolovská 428, Praha, 18600.

Jaké má tüsk concept to production s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti tüsk concept to production s.r.o. je 03880141, DIČ je CZ03880141.

Kdy vznikla tüsk concept to production s.r.o.?

Společnost tüsk concept to production s.r.o. vznikla 11. 3. 2015.

Je tüsk concept to production s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost tüsk concept to production s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ03880141).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:04:47.846Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-24T02:07:42.750Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026