Profil společnosti
Tafano group, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2015Neuvedeno
IČO: 03822915DS: 62pxngdSp. zn.: C 238330Radlická 3301, Praha, 15000
Další 4 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
8,447 mil. Kč
▲ 94.1 %
Vlastní kapitál 2023
433 tis. Kč
▼ 71.3 %
Cizí zdroje 2023
8,006 mil. Kč
▲ 187.2 %
Míra vlastního kapitálu 2023
5,1 %
▼ 85.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 1,077 mil. Kč | 1,072 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 3,262 mil. Kč | 7,357 mil. Kč |
| Celková aktiva | 4,352 mil. Kč | 8,447 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,507 mil. Kč | 433 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 2,788 mil. Kč | 8,006 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 5,522 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 2,788 mil. Kč | 2,484 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 4,352 mil. Kč | 8,447 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
1,22 mil. Kč
▲ 111.1 %
Čistý zisk 2023
−1,074 mil. Kč
▼ 616.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 578 tis. Kč | 1,22 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 578 tis. Kč | 1,22 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 544 tis. Kč | 1,009 mil. Kč |
| Osobní náklady | 72 tis. Kč | 168 tis. Kč |
| Odpisy | 7 tis. Kč | 7 tis. Kč |
| Provozní zisk | −54 tis. Kč | −1,083 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 262 tis. Kč | 11 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 208 tis. Kč | −1,072 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 2 tis. Kč |
| Čistý zisk | 208 tis. Kč | −1,074 mil. Kč |
| EBITDA | −47 tis. Kč | −1,076 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:07:04.872Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 8. 2026