IRZOOS, SE v likvidaci
ZrušenáZal. 2015Neuvedeno
IČO: 03750205Nové sady 988, Brno, 60200
Základní údaje
- IČO
- 03750205
- Datum vzniku
- 28. 1. 2015
- Datum zániku
- 6. 4. 2022
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Nové sady 988, Brno, 60200
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí IRZOOS, SE v likvidaci?
Společnost IRZOOS, SE v likvidaci sídlí na adrese Nové sady 988, Brno, 60200.
Jaké má IRZOOS, SE v likvidaci IČO?
IČO společnosti IRZOOS, SE v likvidaci je 03750205.
Kdy vznikla IRZOOS, SE v likvidaci?
Společnost IRZOOS, SE v likvidaci vznikla 28. 1. 2015.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 5. 2026