Ortopedická ambulance Liberec s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014
IČO: 03637093Husova 357, Liberec, 46001

Základní údaje

IČO
03637093
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
11. 12. 2014
Datum zániku
1. 9. 2016

Sídlo

Husova 357, Liberec, 46001

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Ortopedická ambulance Liberec s.r.o.?

Společnost Ortopedická ambulance Liberec s.r.o. sídlí na adrese Husova 357, Liberec, 46001.

Jaké má Ortopedická ambulance Liberec s.r.o. IČO?

IČO společnosti Ortopedická ambulance Liberec s.r.o. je 03637093.

Kdy vznikla Ortopedická ambulance Liberec s.r.o.?

Společnost Ortopedická ambulance Liberec s.r.o. vznikla 11. 12. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026