Profil společnosti
SportSale.cz s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 03558258
- DIČ
- CZ03558258
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 11. 11. 2014
- Základní kapitál
- 1 000 Kč
- Spisová značka
- C 233808, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- jednatel jedná jménem společnosti samostatně
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- jvusas6
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Zlochova 2193, Praha, 14300
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Mgr. IVO ŠMÍD
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
6,917 mil. Kč
Vlastní kapitál
415 tis. Kč
Cizí zdroje
6,502 mil. Kč
Míra vlastního kapitálu
6 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
10,05 mil. Kč
Čistý zisk
60 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách živnostenského zákona
Klasifikace NACE
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ03558258
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 6843790044/5500
Časté otázky
Kde sídlí SportSale.cz s.r.o.?
Společnost SportSale.cz s.r.o. sídlí na adrese Zlochova 2193, Praha, 14300.
Jaké má SportSale.cz s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti SportSale.cz s.r.o. je 03558258, DIČ je CZ03558258.
Kdy vznikla SportSale.cz s.r.o.?
Společnost SportSale.cz s.r.o. vznikla 11. 11. 2014.
Je SportSale.cz s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost SportSale.cz s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ03558258).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:03:14.812Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-21T18:04:09.963Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026