Profil společnosti
Source Fast s. r. o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoOstatní profesní, vědecké a technické činnosti
IČO: 03549909DIČ: CZ03549909plátce DPHDS: saisn7aSp. zn.: C 61817Bohumínská 252, Ostrava, 71200
Další 4 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
13,8 mil. Kč
▲ 47.0 %
Vlastní kapitál 2025
−783 tis. Kč
▼ 210.7 %
Cizí zdroje 2025
14,58 mil. Kč
▲ 51.3 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-5,7 %
▼ 111.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 9,385 mil. Kč | 13,8 mil. Kč |
| Celková aktiva | 9,385 mil. Kč | 13,8 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −252 tis. Kč | −783 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 9,637 mil. Kč | 14,58 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 9,385 mil. Kč | 13,8 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
44,43 mil. Kč
▲ 46.4 %
Čistý zisk 2025
−531 tis. Kč
▼ 2755.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 30,34 mil. Kč | 44,43 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 30,34 mil. Kč | 44,51 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 30,18 mil. Kč | 44,97 mil. Kč |
| Provozní zisk | 146 tis. Kč | −456 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −116 tis. Kč | −75 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 30 tis. Kč | −531 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 10 tis. Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | 20 tis. Kč | −531 tis. Kč |
| EBITDA | 146 tis. Kč | −456 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:11:06.997Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-17T10:03:34.023Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 7. 2026