Profil společnosti

Eduardo Royal Residence s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoVýroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
IČO: 03543501DS: p8frz89Sp. zn.: C 233424Chotěšovská 680, Praha, 19000

Základní údaje

IČO
03543501
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
4. 11. 2014
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 233424, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
p8frz89
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Chotěšovská 680, Praha, 19000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

JACEK MARCIN ZONTEK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

242 tis. Kč

99900.0 %

Vlastní kapitál

−9,183 mil. Kč

99900.0 %

Cizí zdroje

9,425 mil. Kč

99900.0 %

Míra vlastního kapitálu

-3 794,6 %

0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

0 Kč

Čistý zisk

0 Kč

100.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Klasifikace NACE

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona74 — Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti

Časté otázky

Kde sídlí Eduardo Royal Residence s.r.o.?

Společnost Eduardo Royal Residence s.r.o. sídlí na adrese Chotěšovská 680, Praha, 19000.

Jaké má Eduardo Royal Residence s.r.o. IČO?

IČO společnosti Eduardo Royal Residence s.r.o. je 03543501.

Kdy vznikla Eduardo Royal Residence s.r.o.?

Společnost Eduardo Royal Residence s.r.o. vznikla 4. 11. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:02:01.941Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026