Profil společnosti

Ambulance praktického lékařství s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20141–5 zaměstnancůVšeobecná ambulantní zdravotní péče
IČO: 03404064DS: nsjn2xrSp. zn.: C 30173Příčná 214, Holýšov, 34562

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,061 mil. Kč

7.6 %

Vlastní kapitál 2024

1,637 mil. Kč

6.6 %

Cizí zdroje 2024

424 tis. Kč

11.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

79,4 %

0.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva569 tis. Kč654 tis. Kč
Oběžná aktiva1,346 mil. Kč1,407 mil. Kč
Celková aktiva1,915 mil. Kč2,061 mil. Kč
Vlastní kapitál1,535 mil. Kč1,637 mil. Kč
Cizí zdroje380 tis. Kč424 tis. Kč
Dlouhodobé závazky30 tis. Kč30 tis. Kč
Krátkodobé závazky339 tis. Kč383 tis. Kč
Pasiva celkem1,915 mil. Kč2,061 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

5,584 mil. Kč

14.6 %

Čistý zisk 2024

102 tis. Kč

2.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,873 mil. Kč5,584 mil. Kč
Provozní výnosy4,873 mil. Kč5,584 mil. Kč
Náklady na prodané zboží765 tis. Kč1,082 mil. Kč
Osobní náklady3,941 mil. Kč4,355 mil. Kč
Provozní zisk111 tis. Kč107 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−1 tis. Kč
Zisk před zdaněním110 tis. Kč106 tis. Kč
Daň z příjmů5 tis. Kč4 tis. Kč
Čistý zisk105 tis. Kč102 tis. Kč
EBITDA111 tis. Kč107 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:08:15.303Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026