Profil společnosti

UNISUS spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoVýroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
IČO: 03382095DS: u4tn2zjSp. zn.: C 230925V Zeleném údolí 1375, Praha, 14800

Základní údaje

IČO
03382095
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 9. 2014
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 230925, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Datová schránka
u4tn2zj
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

V Zeleném údolí 1375, Praha, 14800

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

QUOC DÂN TRIEU

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Klasifikace NACE

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona74 — Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti

Časté otázky

Kde sídlí UNISUS spol. s r.o.?

Společnost UNISUS spol. s r.o. sídlí na adrese V Zeleném údolí 1375, Praha, 14800.

Jaké má UNISUS spol. s r.o. IČO?

IČO společnosti UNISUS spol. s r.o. je 03382095.

Kdy vznikla UNISUS spol. s r.o.?

Společnost UNISUS spol. s r.o. vznikla 15. 9. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:15:57.641Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 4. 2026