Deluxe Media s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoReklamní činnosti
IČO: 03348865DS: ynvndzxSp. zn.: C 230486Jenská 256, Praha, 10300

Základní údaje

IČO
03348865
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
29. 8. 2014
Základní kapitál
1 Kč
Spisová značka
C 230486, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech věcech. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis.
Datová schránka
ynvndzx
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Jenská 256, Praha, 10300

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LUCIE PECHMANOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled (2023)

Tržby

Čistý zisk

Aktiva

133 tis. Kč

0 %

Vlastní kapitál

84 tis. Kč

0 %
Kompletní finance

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 29. 8. 2014Změna základního kapitálunově „1“
  • 29. 8. 2014Změna spisové značkynově „C 230486“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Klasifikace NACE

Reklamní činnosti

Dokumenty

  • zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 191/201415. 9. 2014
  • účetní závěrka [217] ROZVAHA20. 6. 2018
  • účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.05.2024 · 202325. 5. 2024
Sbírka listin (6)

Časté otázky

Kde sídlí Deluxe Media s.r.o.?

Společnost Deluxe Media s.r.o. sídlí na adrese Jenská 256, Praha, 10300.

Jaké má Deluxe Media s.r.o. IČO?

IČO společnosti Deluxe Media s.r.o. je 03348865.

Kdy vznikla Deluxe Media s.r.o.?

Společnost Deluxe Media s.r.o. vznikla 29. 8. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:34:35.522Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026