Profil společnosti

Gama Facility spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014100–149 zaměstnancůUbytování
IČO: 03228657DIČ: CZ03228657plátce DPHDS: 3fmk4zxSp. zn.: C 73140Věry Pánkové 829, Olomouc, 77900

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

8,226 mil. Kč

78.7 %

Vlastní kapitál 2024

4,617 mil. Kč

167.3 %

Cizí zdroje 2024

3,609 mil. Kč

25.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

56,1 %

49.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč
Oběžná aktiva4,603 mil. Kč8,226 mil. Kč
Celková aktiva4,603 mil. Kč8,226 mil. Kč
Vlastní kapitál1,727 mil. Kč4,617 mil. Kč
Cizí zdroje2,876 mil. Kč3,609 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky2,876 mil. Kč3,609 mil. Kč
Pasiva celkem4,603 mil. Kč8,226 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

13,18 mil. Kč

75.2 %

Čistý zisk 2024

2,89 mil. Kč

74.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby7,521 mil. Kč13,18 mil. Kč
Provozní výnosy11,91 mil. Kč24,07 mil. Kč
Náklady na prodané zboží266 tis. Kč0 Kč
Osobní náklady9,713 mil. Kč20,18 mil. Kč
Odpisy0 Kč
Provozní zisk1,665 mil. Kč2,901 mil. Kč
Finanční výsledek−13 tis. Kč−11 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,652 mil. Kč2,89 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč
Čistý zisk1,652 mil. Kč2,89 mil. Kč
EBITDA1,665 mil. Kč2,901 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:17:54.476Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T10:00:34.423Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026