Profil společnosti

CLEAN LINE s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201450–99 zaměstnancůVelkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
IČO: 03106381DIČ: CZ03106381plátce DPHDS: yupjw9vSp. zn.: C 83681Krátká 919, Boskovice, 68001

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

5,555 mil. Kč

9.0 %

Vlastní kapitál 2024

4,297 mil. Kč

8.8 %

Cizí zdroje 2024

1,258 mil. Kč

10.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

77,4 %

0.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,665 mil. Kč1,789 mil. Kč
Oběžná aktiva3,429 mil. Kč3,766 mil. Kč
Celková aktiva5,094 mil. Kč5,555 mil. Kč
Vlastní kapitál3,95 mil. Kč4,297 mil. Kč
Cizí zdroje1,144 mil. Kč1,258 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,144 mil. Kč1,258 mil. Kč
Pasiva celkem5,094 mil. Kč5,555 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

8,929 mil. Kč

3.4 %

Čistý zisk 2024

947 tis. Kč

9.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby8,637 mil. Kč8,929 mil. Kč
Provozní výnosy11,44 mil. Kč11,5 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,243 mil. Kč2,009 mil. Kč
Osobní náklady7,886 mil. Kč8,319 mil. Kč
Provozní zisk1,073 mil. Kč951 tis. Kč
Finanční výsledek−29 tis. Kč−4 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,044 mil. Kč947 tis. Kč
Čistý zisk1,044 mil. Kč947 tis. Kč
EBITDA1,073 mil. Kč951 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:20:56.396Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:09:28.432Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 6. 2026