Profil společnosti

RockWine s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20146–9 zaměstnancůVýroba potravinářských výrobků
IČO: 02952335DIČ: CZ02952335plátce DPHDS: 5vxhqqtSp. zn.: C 82928Viniční 1361, Brno, 61500

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

610 tis. Kč

▲ 6.5 %

Vlastní kapitál 2024

−3,646 mil. Kč

▼ 10.9 %

Cizí zdroje 2024

4,256 mil. Kč

▲ 10.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-597,7 %

▼ 4.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva149 tis. Kč149 tis. Kč
Oběžná aktiva424 tis. Kč461 tis. Kč
Celková aktiva573 tis. Kč610 tis. Kč
Vlastní kapitál−3,288 mil. Kč−3,646 mil. Kč
Cizí zdroje3,844 mil. Kč4,256 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky3,844 mil. Kč4,144 mil. Kč
Pasiva celkem573 tis. Kč610 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,688 mil. Kč

▼ 1.0 %

Čistý zisk 2024

−358 tis. Kč

▲ 7.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,705 mil. Kč1,688 mil. Kč
Provozní výnosy1,707 mil. Kč1,688 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,565 mil. Kč1,505 mil. Kč
Osobní náklady431 tis. Kč495 tis. Kč
Odpisy0 Kč−3 tis. Kč
Provozní zisk−343 tis. Kč−311 tis. Kč
Finanční výsledek−45 tis. Kč−47 tis. Kč
Zisk před zdaněním−388 tis. Kč−358 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč–
Čistý zisk−388 tis. Kč−358 tis. Kč
EBITDA−343 tis. Kč−314 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:24:20.566Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T19:18:11.130Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 7. 2026