Profil společnosti
Arma Epona s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoKování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie
IČO: 02878933DIČ: CZ02878933plátce DPHDS: 6zxgnnsSp. zn.: C 224873Neklanova 145, Praha, 12800
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
414 tis. Kč
▼ 0.2 %
Vlastní kapitál 2024
24 tis. Kč
▼ 88.0 %
Cizí zdroje 2024
378 tis. Kč
▲ 188.5 %
Míra vlastního kapitálu 2024
5,8 %
▼ 88.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 190 tis. Kč | 190 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 203 tis. Kč | 133 tis. Kč |
| Celková aktiva | 415 tis. Kč | 414 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | 200 tis. Kč | 24 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 131 tis. Kč | 378 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 415 tis. Kč | 414 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
1,57 mil. Kč
▲ 2.3 %
Čistý zisk 2024
−175 tis. Kč
▲ 48.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,534 mil. Kč | 1,57 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 1,534 mil. Kč | 1,57 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,868 mil. Kč | 1,739 mil. Kč |
| Provozní zisk | −336 tis. Kč | −171 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −5 tis. Kč | −4 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −341 tis. Kč | −175 tis. Kč |
| Čistý zisk | −341 tis. Kč | −175 tis. Kč |
| EBITDA | −336 tis. Kč | −171 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:26:14.442Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:07:42.597Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 6. 2026