Profil společnosti

DrinkGAS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2014NeuvedenoZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 02658151DIČ: CZ02658151plátce DPHDS: wv2daizSp. zn.: C 82044Veslařská 153, Brno, 63700

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

9,551 mil. Kč

6.7 %

Vlastní kapitál 2024

9,032 mil. Kč

17.7 %

Cizí zdroje 2024

319 tis. Kč

87.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

94,6 %

26.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva10,24 mil. Kč9,551 mil. Kč
Celková aktiva10,24 mil. Kč9,551 mil. Kč
Vlastní kapitál7,674 mil. Kč9,032 mil. Kč
Cizí zdroje2,531 mil. Kč319 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky2,531 mil. Kč319 tis. Kč
Pasiva celkem10,24 mil. Kč9,551 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

20,35 mil. Kč

10.8 %

Čistý zisk 2024

1,358 mil. Kč

7.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby22,82 mil. Kč20,35 mil. Kč
Provozní výnosy22,82 mil. Kč20,46 mil. Kč
Náklady na prodané zboží20,75 mil. Kč18,57 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk2,069 mil. Kč1,886 mil. Kč
Finanční výsledek−260 tis. Kč−167 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,809 mil. Kč1,719 mil. Kč
Daň z příjmů345 tis. Kč361 tis. Kč
Čistý zisk1,464 mil. Kč1,358 mil. Kč
EBITDA2,069 mil. Kč1,886 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:05:51.775Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:05:37.031Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 7. 2026