Profil společnosti
DANTHELION Europe s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20141–5 zaměstnancůPodpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
IČO: 02639203DIČ: CZ02639203plátce DPHDS: suycwu2Sp. zn.: C 33800Zahrádky 343, Teplice, 41510
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
877 tis. Kč
▲ 126.6 %
Vlastní kapitál 2024
392 tis. Kč
▲ 3115.4 %
Cizí zdroje 2024
485 tis. Kč
▲ 21.3 %
Míra vlastního kapitálu 2024
44,7 %
▲ 1430.4 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 387 tis. Kč | 872 tis. Kč |
| Celková aktiva | 387 tis. Kč | 877 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | −13 tis. Kč | 392 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 400 tis. Kč | 485 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 400 tis. Kč | 485 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 387 tis. Kč | 877 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
6,455 mil. Kč
▲ 1328.1 %
Čistý zisk 2024
405 tis. Kč
▲ 165.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 452 tis. Kč | 6,455 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 527 tis. Kč | 6,456 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 238 tis. Kč | 5,84 mil. Kč |
| Osobní náklady | 602 tis. Kč | 174 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −594 tis. Kč | 418 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −28 tis. Kč | −13 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −622 tis. Kč | 405 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −622 tis. Kč | 405 tis. Kč |
| EBITDA | −594 tis. Kč | 418 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:05:17.127Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:05:29.351Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 7. 2026