Profil společnosti

Centrum Na Fialce o.p.s.

Aktivní
Obecně prospěšná společnostZal. 201425–49 zaměstnancůOstatní sportovní činnosti
IČO: 02637286DS: gmrmvh8Sp. zn.: O 1378Mánesova 2530, Říčany, 25101

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

1,678 mil. Kč

44.3 %

Vlastní kapitál 2023

−3,018 mil. Kč

13.2 %

Cizí zdroje 2023

2,347 mil. Kč

19.7 %

Míra vlastního kapitálu 2023

-179,9 %

21.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva1,163 mil. Kč1,678 mil. Kč
Celková aktiva1,163 mil. Kč1,678 mil. Kč
Vlastní kapitál−2,667 mil. Kč−3,018 mil. Kč
Cizí zdroje1,96 mil. Kč2,347 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky1,96 mil. Kč2,347 mil. Kč
Pasiva celkem1,163 mil. Kč1,678 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

18,63 mil. Kč

14.5 %

Čistý zisk 2023

−351 tis. Kč

132.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby16,27 mil. Kč18,63 mil. Kč
Provozní výnosy16,53 mil. Kč18,9 mil. Kč
Náklady na prodané zboží11,08 mil. Kč19,31 mil. Kč
Osobní náklady4,997 mil. Kč5,38 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−151 tis. Kč−270 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč−81 tis. Kč
Zisk před zdaněním−151 tis. Kč−351 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−151 tis. Kč−351 tis. Kč
EBITDA−151 tis. Kč−270 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:00:59.620Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 8. 2026