Profil společnosti
European United Group s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20141–5 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 02633698DIČ: CZ02633698plátce DPHDS: ugrc42eSp. zn.: C 221571Na Moráni 1957, Praha, 12800
Další 4 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
15,14 mil. Kč
▲ 44.9 %
Vlastní kapitál 2024
−1,792 mil. Kč
▼ 40.1 %
Cizí zdroje 2024
16,93 mil. Kč
▲ 44.4 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-11,8 %
▲ 3.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 1,599 mil. Kč | 1,699 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 8,845 mil. Kč | 13,44 mil. Kč |
| Celková aktiva | 10,44 mil. Kč | 15,14 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,279 mil. Kč | −1,792 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 11,72 mil. Kč | 16,93 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 10,44 mil. Kč | 15,14 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
3,596 mil. Kč
▲ 203.7 %
Čistý zisk 2024
−513 tis. Kč
▲ 67.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,184 mil. Kč | 3,596 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 1,184 mil. Kč | 3,596 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,658 mil. Kč | 3,783 mil. Kč |
| Osobní náklady | 39 tis. Kč | 125 tis. Kč |
| Provozní zisk | −1,515 mil. Kč | −320 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −56 tis. Kč | −193 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −1,571 mil. Kč | −513 tis. Kč |
| Čistý zisk | −1,571 mil. Kč | −513 tis. Kč |
| EBITDA | −1,515 mil. Kč | −320 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:54:43.880Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:05:55.350Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026