Profil společnosti

Singltrek Klub z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2014NeuvedenoOstatní sportovní činnosti
IČO: 02494655DS: kgap34cSp. zn.: L 8758Plovárenská 1056, Nové Město pod Smrkem, 46365

Základní údaje

IČO
02494655
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 8758, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Předseda zastupuje spolek navenek samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
kgap34c
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Plovárenská 1056, Nové Město pod Smrkem, 46365

Lidé a vlastníci

Jednatel

Mgr. TOMÁŠ KVASNIČKA

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

Klasifikace NACE

Ostatní sportovní činnosti

Časté otázky

Kde sídlí Singltrek Klub z.s.?

Společnost Singltrek Klub z.s. sídlí na adrese Plovárenská 1056, Nové Město pod Smrkem, 46365.

Jaké má Singltrek Klub z.s. IČO?

IČO společnosti Singltrek Klub z.s. je 02494655.

Kdy vznikla Singltrek Klub z.s.?

Společnost Singltrek Klub z.s. vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:01:38.574Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 9. 2026