Profil společnosti
Duhový svět s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 02389223
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 4. 12. 2013
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 218730, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná za společnost samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis
- Datová schránka
- jhg7e7j
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Laudonova 434, Praha, 10200
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
PETRA MASTNÁ, ALICE MASTNÁ
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
405 tis. Kč
Vlastní kapitál
−428 tis. Kč
Cizí zdroje
833 tis. Kč
Míra vlastního kapitálu
-105,7 %
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- hostinská činnost
- prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Klasifikace NACE
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ02389223
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 2109752395/2700
Časté otázky
Kde sídlí Duhový svět s.r.o.?
Společnost Duhový svět s.r.o. sídlí na adrese Laudonova 434, Praha, 10200.
Jaké má Duhový svět s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Duhový svět s.r.o. je 02389223, DIČ je CZ02389223.
Kdy vznikla Duhový svět s.r.o.?
Společnost Duhový svět s.r.o. vznikla 4. 12. 2013.
Je Duhový svět s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Duhový svět s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ02389223).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:56:07.313Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T14:03:26.473Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026