Klub TTC BUTTERFLY Mikulov
AktivníSpolekZal. 2014NeuvedenoČinnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
IČO: 02305062Sp. zn.: L 6970Vrchlického 174, Mikulov, 69201
Základní údaje
- IČO
- 02305062
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 6970, Krajský soud v Brně
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Vrchlického 174, Mikulov, 69201
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 1. 1. 2014Změna spisové značky — nově „L 6970“
- 1. 1. 2014Změna sídla — z „Vrchlického 174, Mikulov, 69201“ na „Vrchlického 174/11, Mikulov, 69201“
Předmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Časté otázky
Kde sídlí Klub TTC BUTTERFLY Mikulov?
Společnost Klub TTC BUTTERFLY Mikulov sídlí na adrese Vrchlického 174, Mikulov, 69201.
Jaké má Klub TTC BUTTERFLY Mikulov IČO?
IČO společnosti Klub TTC BUTTERFLY Mikulov je 02305062.
Kdy vznikla Klub TTC BUTTERFLY Mikulov?
Společnost Klub TTC BUTTERFLY Mikulov vznikla 1. 1. 2014.
Firmy na stejné adrese
- 7 DNÍ, z. s.Mikulov
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:11:32.196Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 17. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 5. 2026