Profil společnosti

Luxus Car Service s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201310–19 zaměstnanců
IČO: 02100126DIČ: CZ02100126plátce DPHDS: x8fzupqSp. zn.: C 215534Za Poříčskou bránou 315, Praha, 18600

Základní údaje

IČO
02100126
DIČ
CZ02100126
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 9. 2013
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 215534, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Datová schránka
x8fzupq
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Za Poříčskou bránou 315, Praha, 18600

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

JAN KUNEŠ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

4,763 mil. Kč

▼ 55.5 %

Vlastní kapitál

1,347 mil. Kč

▼ 54.8 %

Cizí zdroje

3,416 mil. Kč

▼ 55.8 %

Míra vlastního kapitálu

28,3 %

▲ 1.6 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona,
  • pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Opravy silničních vozidel

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ02100126
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
263243661/0300
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Luxus Car Service s.r.o.?

Společnost Luxus Car Service s.r.o. sídlí na adrese Za Poříčskou bránou 315, Praha, 18600.

Jaké má Luxus Car Service s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Luxus Car Service s.r.o. je 02100126, DIČ je CZ02100126.

Kdy vznikla Luxus Car Service s.r.o.?

Společnost Luxus Car Service s.r.o. vznikla 13. 9. 2013.

Je Luxus Car Service s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Luxus Car Service s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ02100126).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:39:31.735Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T14:01:01.244Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026