Profil společnosti
Rielin, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnancůPřekladatelské a tlumočnické činnosti
IČO: 01966049DIČ: CZ01966049plátce DPHDS: xwsxyyeSp. zn.: C 213983Klimentská 1652, Praha, 11000
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
530 tis. Kč
▼ 37.3 %
Vlastní kapitál 2022
136 tis. Kč
▼ 77.7 %
Cizí zdroje 2022
305 tis. Kč
▲ 116.3 %
Míra vlastního kapitálu 2022
25,7 %
▼ 64.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 776 tis. Kč | 485 tis. Kč |
| Celková aktiva | 845 tis. Kč | 530 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | 611 tis. Kč | 136 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 141 tis. Kč | 305 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 141 tis. Kč | 305 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 845 tis. Kč | 530 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
1,043 mil. Kč
▼ 24.1 %
Čistý zisk 2022
−475 tis. Kč
▼ 451.9 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,375 mil. Kč | 1,043 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 1,375 mil. Kč | 1,044 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,218 mil. Kč | – |
| Provozní zisk | 152 tis. Kč | −473 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −17 tis. Kč | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 135 tis. Kč | −475 tis. Kč |
| Daň z příjmů | – | 0 Kč |
| Čistý zisk | 135 tis. Kč | −475 tis. Kč |
| EBITDA | 152 tis. Kč | −473 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:42:47.938Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:09:18.422Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 8. 2026