Profil společnosti

MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnancůČinnosti v oblasti informačních technologií
IČO: 01964739DIČ: CZ01964739plátce DPHDS: whtxq8zSp. zn.: C 213952Novodvorská 1062, Praha, 14200

Základní údaje

IČO
01964739
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
5. 8. 2013
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 213952, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
whtxq8z
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Novodvorská 1062, Praha, 14200

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Právnické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2023

Aktiva

1,961 mil. Kč

▲ 212.3 %

Vlastní kapitál

330 tis. Kč

▲ 522.6 %

Cizí zdroje

1,631 mil. Kč

▲ 183.7 %

Míra vlastního kapitálu

16,8 %

▲ 99.4 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2023

Tržby

5,492 mil. Kč

▲ 751.5 %

Čistý zisk

277 tis. Kč

▲ 95.1 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ01964739
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci?

Společnost MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci sídlí na adrese Novodvorská 1062, Praha, 14200.

Jaké má MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci IČO a DIČ?

IČO společnosti MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci je 01964739, DIČ je CZ01964739.

Kdy vznikla MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci?

Společnost MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci vznikla 5. 8. 2013.

Je MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci plátcem DPH?

Ano, společnost MAX HEALTH s.r.o. v likvidaci je plátcem DPH (DIČ CZ01964739).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T02:03:51.411Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T18:09:08.892Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 6. 2026