Profil společnosti

FIALA stavební s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnanců
IČO: 01918265DIČ: CZ01918265plátce DPHDS: 3jgw3mzSp. zn.: C 213338Sokolovská 231, Praha, 18600

Základní údaje

IČO
01918265
DIČ
CZ01918265
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
19. 7. 2013
Základní kapitál
500 000 Kč
Spisová značka
C 213338, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
3jgw3mz
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Sokolovská 231, Praha, 18600

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ANTONÍN FIALA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

2,967 mil. Kč

▼ 42.7 %

Vlastní kapitál

−2,214 mil. Kč

▲ 51.6 %

Cizí zdroje

7,4 mil. Kč

▼ 21.1 %

Míra vlastního kapitálu

-74,6 %

▲ 15.6 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

6,728 mil. Kč

▼ 24.1 %

Čistý zisk

−358 tis. Kč

▲ 86.8 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Správa vlastního majetku
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ01918265
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
107-5289040267/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí FIALA stavební s.r.o.?

Společnost FIALA stavební s.r.o. sídlí na adrese Sokolovská 231, Praha, 18600.

Jaké má FIALA stavební s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti FIALA stavební s.r.o. je 01918265, DIČ je CZ01918265.

Kdy vznikla FIALA stavební s.r.o.?

Společnost FIALA stavební s.r.o. vznikla 19. 7. 2013.

Je FIALA stavební s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost FIALA stavební s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ01918265).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:38:36.553Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T18:09:02.934Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026