Profil společnosti
Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s.
AktivníSpolekZal. 2014NeuvedenoČinnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
IČO: 01797093DS: n5qxatbSp. zn.: L 25877Komenského 571, Nymburk, 28802
Základní údaje
- IČO
- 01797093
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 25877, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jménem CaGM jedná Rada. Rada CaGM je staturárním orgánem, každý z členů rady může jednat samostatně. Podepisování za CaGM se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu zapsaného spolku připojí svůj podpis člen Rady CaGM.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- n5qxatb
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Komenského 571, Nymburk, 28802
Lidé a vlastníci
Jednatelé
VERONIKA VOJTOVÁ, PAVEL AUJESKÝ, DAVID BŘEZOVSKÝ
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPředmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Časté otázky
Kde sídlí Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s.?
Společnost Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s. sídlí na adrese Komenského 571, Nymburk, 28802.
Jaké má Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s. IČO?
IČO společnosti Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s. je 01797093.
Kdy vznikla Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s.?
Společnost Capoeira Ginga Mundo ČR, z.s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:10:26.364Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026